ST2242-075-15BK
제조업체 부품 번호:
ST2242-075-15BK
제조업체/브랜드:
Panduit Corporation
설명의 일부:
STRONGHOLD ST2242-075-15BK RUBBE
재고 상태:
73
제조사 :
Panduit Corporation
제품 카테고리 :
줄자
Adhesive :
Acrylic
Backing, Carrier :
Ethylene Propylene Rubber
Color :
Black
Length :
15' (4.6m) 5 yds
Product Status :
Active
Tape Type :
Splicing
Temperature Range :
194°F (90°C) Max
Thickness :
0.0300" (30.0 mils, 0.762mm)
Thickness - Adhesive :
Thickness - Backing, Carrier :
Usage :
Insulating, Sealing, Splicing
Width :
0.75" (19.05mm) 3/4"