T100X000RPT
제조업체 부품 번호:
T100X000RPT
제조업체/브랜드:
Panduit Corporation
설명의 일부:
REFLECTIVE CONTINUOUS TAPE, WHIT
재고 상태:
4
제조사 :
Panduit Corporation
제품 카테고리 :
줄자
Adhesive :
Pressure Sensitive Adhesive (PSA)
Backing, Carrier :
Polyester
Color :
White
Length :
50' (15.2m) 16.7 yds
Product Status :
Obsolete
Tape Type :
Reflective
Temperature Range :
-10°F ~ 150°F (-23°C ~ 65°C)
Thickness :
0.0080" (8.0 mils, 0.203mm)
Thickness - Adhesive :
Thickness - Backing, Carrier :
Usage :
Marking, Reflective
Width :
1.00" (25.40mm)