HL22507Z10K00JJ
제조업체 부품 번호:
HL22507Z10K00JJ
제조업체/브랜드:
Vishay / Dale
설명의 일부:
RES CHAS MNT 10K OHM 5% 225W
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Vishay / Dale
제품 카테고리 :
섀시 실장 저항기
Coating, Housing Type :
Silicone Coated
Composition :
Wirewound
Failure Rate :
Features :
Moisture Resistant
Height - Seated (Max) :
Lead Style :
Solder Lugs
Mounting Feature :
Brackets (not included)
Operating Temperature :
-55°C ~ 350°C
Package / Case :
Radial, Tubular
Power (Watts) :
225W
Product Status :
Obsolete
Resistance :
10 kOhms
Size / Dimension :
1.125" Dia x 10.500" L (28.58mm x 266.70mm)
Temperature Coefficient :
±30ppm/°C
Tolerance :
±5%