HV40/70MK30R00E
제조업체 부품 번호:
HV40/70MK30R00E
제조업체/브랜드:
Ohmite
설명의 일부:
40W 30 OHMS METALOHM 10%
재고 상태:
3
제조사 :
Ohmite
제품 카테고리 :
섀시 실장 저항기
Coating, Housing Type :
Composition :
Wirewound
Failure Rate :
Features :
Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Height - Seated (Max) :
0.750" (19.05mm)
Lead Style :
Quick Connects, 0.250" (6.35mm)
Mounting Feature :
Flanges
Operating Temperature :
Package / Case :
Module
Power (Watts) :
40W
Product Status :
Active
Resistance :
30 Ohms
Size / Dimension :
2.563" L x 0.875" W (65.10mm x 22.23mm)
Temperature Coefficient :
±90ppm/°C
Tolerance :
±10%