RWST40370C3602JB02
제조업체 부품 번호:
RWST40370C3602JB02
제조업체/브랜드:
Vishay / Sfernice
설명의 일부:
SFERNICE FIXED RESISTORS
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Vishay / Sfernice
제품 카테고리 :
섀시 실장 저항기
Coating, Housing Type :
Composition :
Wirewound
Failure Rate :
Features :
Height - Seated (Max) :
Lead Style :
Solder Lugs
Mounting Feature :
Brackets (not included)
Operating Temperature :
-55°C ~ 450°C
Package / Case :
Radial, Tubular
Power (Watts) :
500W
Product Status :
Active
Resistance :
36 kOhms
Size / Dimension :
1.772" Dia x 14.567" L (45.00mm x 370.00mm)
Temperature Coefficient :
±75ppm/°C
Tolerance :
±5%