LN25J25RE
제조업체 부품 번호:
LN25J25RE
제조업체/브랜드:
Ohmite
설명의 일부:
25W 25 OHMS VIT 5%
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Ohmite
제품 카테고리 :
섀시 실장 저항기
Coating, Housing Type :
Vitreous Enamel Coated
Composition :
Wirewound
Failure Rate :
Features :
Flame Retardant Coating, Non-Inductive, Safety
Height - Seated (Max) :
Lead Style :
Solder Lugs
Mounting Feature :
Brackets (not included)
Operating Temperature :
Package / Case :
Radial, Tubular
Power (Watts) :
25W
Product Status :
Active
Resistance :
25 Ohms
Size / Dimension :
0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm)
Temperature Coefficient :
±260ppm/°C
Tolerance :
±5%