HVR30D7M5K
제조업체 부품 번호:
HVR30D7M5K
제조업체/브랜드:
TE Connectivity AMP Connectors
설명의 일부:
RES CHAS MNT 7.5M OHM 10% 50W
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
TE Connectivity AMP Connectors
제품 카테고리 :
섀시 실장 저항기
Coating, Housing Type :
Aluminum
Composition :
Thick Film
Failure Rate :
Features :
High Voltage, RF, High Frequency
Height - Seated (Max) :
Lead Style :
Ferrule Ends (Ferrule Ends, M5 Thread)
Mounting Feature :
Brackets (not included)
Operating Temperature :
Package / Case :
Axial, Tubular
Power (Watts) :
50W
Product Status :
Active
Resistance :
7.5 MOhms
Size / Dimension :
1.181" Dia x 5.512" L (30.00mm x 140.00mm)
Temperature Coefficient :
±300ppm/°C
Tolerance :
±10%