AS02504PR-N50-R
제조업체 부품 번호:
AS02504PR-N50-R
제조업체/브랜드:
PUI Audio, Inc.
설명의 일부:
SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 79DB
재고 상태:
139
제조사 :
PUI Audio, Inc.
제품 카테고리 :
스피커
Efficiency - dBA :
79.00
Efficiency - Testing :
1W/500mm
Efficiency - Type :
Sound Pressure Level (SPL)
Frequency - Self Resonant :
280Hz
Frequency Range :
250 Hz ~ 20 kHz
Height - Seated (Max) :
0.307" (7.80mm)
Impedance :
4 Ohms
Ingress Protection :
Material - Cone :
Paper
Material - Magnet :
Nd-Fe-B
Port Location :
Top
Power - Max :
2.5 W
Power - Rated :
2 W
Product Status :
Active
Ratings :
Shape :
Round
Size / Dimension :
0.984" Dia (25.00mm)