MOX-H-025002FE
제조업체 부품 번호:
MOX-H-025002FE
제조업체/브랜드:
Ohmite
설명의 일부:
RES CHAS MNT 50K OHM 1% 50W
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Ohmite
제품 카테고리 :
섀시 실장 저항기
Coating, Housing Type :
Ceramic
Composition :
Thick Film
Failure Rate :
Features :
High Voltage
Height - Seated (Max) :
Lead Style :
Solder Lugs
Mounting Feature :
Brackets
Operating Temperature :
-65°C ~ 180°C
Package / Case :
Radial, Tubular
Power (Watts) :
50W
Product Status :
Active
Resistance :
50 kOhms
Size / Dimension :
0.770" Dia x 6.000" L (19.56mm x 152.40mm)
Temperature Coefficient :
50ppm/°C
Tolerance :
±1%