RW10X50A240JS06
제조업체 부품 번호:
RW10X50A240JS06
제조업체/브랜드:
Vishay / Sfernice
설명의 일부:
RES CHAS MNT 24 OHM 5% 17W
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Vishay / Sfernice
제품 카테고리 :
섀시 실장 저항기
Coating, Housing Type :
Vitreous Enamel Coated
Composition :
Wirewound
Failure Rate :
Features :
Flame Proof, Safety
Height - Seated (Max) :
Lead Style :
Solder Lugs
Mounting Feature :
Brackets (not included)
Operating Temperature :
-55°C ~ 450°C
Package / Case :
Radial, Tubular
Power (Watts) :
17W
Product Status :
Active
Resistance :
24 Ohms
Size / Dimension :
0.512" Dia x 1.969" L (13.00mm x 50.00mm)
Temperature Coefficient :
±75ppm/°C
Tolerance :
±5%