RER60F3321RC02
제조업체 부품 번호:
RER60F3321RC02
제조업체/브랜드:
Vishay / Dale
설명의 일부:
RES CHAS MNT 3.32K OHM 1% 5W
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Vishay / Dale
제품 카테고리 :
섀시 실장 저항기
Coating, Housing Type :
Aluminum
Composition :
Wirewound
Failure Rate :
R (0.01%)
Features :
Military, Moisture Resistant
Height - Seated (Max) :
0.335" (8.51mm)
Lead Style :
Solder Lugs
Mounting Feature :
Flanges
Operating Temperature :
-55°C ~ 250°C
Package / Case :
Axial, Box
Power (Watts) :
5W
Product Status :
Active
Resistance :
3.32 kOhms
Size / Dimension :
0.600" L x 0.646" W (15.24mm x 16.41mm)
Temperature Coefficient :
±20ppm/°C
Tolerance :
±1%