CJP600J39RJ
제조업체 부품 번호:
CJP600J39RJ
제조업체/브랜드:
TE Connectivity AMP Connectors
설명의 일부:
CJP 600W 39R 5% LEAD
재고 상태:
10
제조사 :
TE Connectivity AMP Connectors
제품 카테고리 :
섀시 실장 저항기
Coating, Housing Type :
Aluminum
Composition :
Wirewound
Failure Rate :
Features :
Height - Seated (Max) :
1.220" (31.00mm)
Lead Style :
Wire Leads
Mounting Feature :
Flanges
Operating Temperature :
-25°C ~ 250°C
Package / Case :
Rectangular, Wire Leads
Power (Watts) :
600W
Product Status :
Active
Resistance :
39 Ohms
Size / Dimension :
13.189" L x 2.362" W (335.00mm x 60.00mm)
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±5%