BRT200-3RJ8
제조업체 부품 번호:
BRT200-3RJ8
설명의 일부:
RES CHAS MNT 3 OHM 5% 200W
재고 상태:
24
Height - Seated (Max) :
2.382" (60.50mm)
Lead Style :
Quick Connects, 0.250" (6.35mm)
Operating Temperature :
-55°C ~ 200°C
Power (Watts) :
200W
Resistance :
3 Ohms
Size / Dimension :
6.496" L x 1.181" W (165.00mm x 30.00mm)
Temperature Coefficient :
±260ppm/°C
Tolerance :
±5%