TE2000B22RJ
제조업체 부품 번호:
TE2000B22RJ
제조업체/브랜드:
TE Connectivity AMP Connectors
설명의 일부:
RES CHAS MNT 22 OHM 5% 2000W
재고 상태:
24
제조사 :
TE Connectivity AMP Connectors
제품 카테고리 :
섀시 실장 저항기
Coating, Housing Type :
Silicone Coated
Composition :
Wirewound
Failure Rate :
Features :
Flame Proof, Safety
Height - Seated (Max) :
Lead Style :
Solder Lugs
Mounting Feature :
Brackets
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Package / Case :
Radial, Tubular
Power (Watts) :
2000W
Product Status :
Active
Resistance :
22 Ohms
Size / Dimension :
2.362" Dia x 20.079" L (60.00mm x 510.00mm)
Temperature Coefficient :
±440ppm/°C
Tolerance :
±5%