SQBW4015RJFASTON
제조업체 부품 번호:
SQBW4015RJFASTON
설명의 일부:
RES CHAS MNT 15 OHM 5% 40W
재고 상태:
1,188
Height - Seated (Max) :
0.787" (20.00mm)
Lead Style :
Quick Connects, 0.250" (6.35mm)
Operating Temperature :
-55°C ~ 250°C
Power (Watts) :
40W
Resistance :
15 Ohms
Size / Dimension :
3.543" L x 0.748" W (90.00mm x 19.00mm)
Temperature Coefficient :
±300ppm/°C
Tolerance :
±5%