AQY221N5T
제조업체 부품 번호:
AQY221N5T
제조업체/브랜드:
Panasonic
설명의 일부:
SSR RELAY SPST-NO 180MA 0-20V
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Panasonic
제품 카테고리 :
솔리드 스테이트 릴레이
Circuit :
SPST-NO (1 Form A)
Load Current :
180 mA
Mounting Type :
Surface Mount
On-State Resistance (Max) :
4.5 Ohms
Output Type :
AC, DC
Package / Case :
4-SMD (0.071", 1.80mm)
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
4-VSSOP
Termination Style :
SMD (SMT) Tab
Voltage - Input :
1.14 ~ 1.5VDC
Voltage - Load :
0 V ~ 20 V