G3NA-D210B-DC5-24
제조업체 부품 번호:
G3NA-D210B-DC5-24
제조업체/브랜드:
Omron Automation
설명의 일부:
SSR RELAY SPST-NO 10A 4-220V
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Omron Automation
제품 카테고리 :
솔리드 스테이트 릴레이
Circuit :
SPST-NO (1 Form A)
Load Current :
10 A
Mounting Type :
Chassis Mount
On-State Resistance (Max) :
Output Type :
DC
Package / Case :
Hockey Puck
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
Termination Style :
Screw Terminal
Voltage - Input :
5 ~ 24VDC
Voltage - Load :
4 V ~ 220 V