DP4RSC60E40B8H
제조업체 부품 번호:
DP4RSC60E40B8H
설명의 일부:
SSR RELAY SPST-NO 40A 1-48V
제품 카테고리 :
솔리드 스테이트 릴레이
Load Current :
40 A
Mounting Type :
Chassis Mount
On-State Resistance (Max) :
7 mOhms
Active
Supplier Device Package :
Voltage - Input :
18 ~ 32VDC
Voltage - Load :
1 V ~ 48 V