PIR6WB-1PS-48VDC-C
제조업체 부품 번호:
PIR6WB-1PS-48VDC-C
제조업체/브랜드:
Altech Corporation
설명의 일부:
SSR RELAY SPST-NO 1A 1.5-60V
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Altech Corporation
제품 카테고리 :
솔리드 스테이트 릴레이
Circuit :
SPST-NO (1 Form A)
Load Current :
1 A
Mounting Type :
DIN Rail
On-State Resistance (Max) :
Output Type :
DC
Package / Case :
Module
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
Termination Style :
Spring Terminal
Voltage - Input :
48VDC
Voltage - Load :
1.5 V ~ 60 V