ASR-SI240D10R
제조업체 부품 번호:
ASR-SI240D10R
제조업체/브랜드:
Altran Magnetics
설명의 일부:
SSR RELAY SPST-NO 10A 48-280V
재고 상태:
28
제조사 :
Altran Magnetics
제품 카테고리 :
솔리드 스테이트 릴레이
Circuit :
SPST-NO (1 Form A)
Load Current :
10 A
Mounting Type :
Chassis Mount
On-State Resistance (Max) :
Output Type :
AC
Package / Case :
Hockey Puck
Supplier Device Package :
Termination Style :
Screw Terminal
Voltage - Input :
4 ~ 32VDC
Voltage - Load :
48 V ~ 280 V