G3H-203S-DC3-28
제조업체 부품 번호:
G3H-203S-DC3-28
제조업체/브랜드:
Omron Automation
설명의 일부:
SSR RELAY SPST-NO 3A 75-264V
재고 상태:
5
제조사 :
Omron Automation
제품 카테고리 :
솔리드 스테이트 릴레이
Circuit :
SPST-NO (1 Form A)
Load Current :
3 A
Mounting Type :
Socketable
On-State Resistance (Max) :
Output Type :
AC, Zero Cross
Package / Case :
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
Termination Style :
Plug In
Voltage - Input :
3 ~ 28VDC
Voltage - Load :
75 V ~ 264 V