RGS1A60D50KGE
제조업체 부품 번호:
RGS1A60D50KGE
설명의 일부:
SSR RELAY SPST-NO 50A 42-600V
재고 상태:
재고 없음
Load Current :
50 A
Mounting Type :
Chassis Mount
Package / Case :
SSR with Integrated Heat Sink
Product Status :
Active
Voltage - Input :
4 ~ 32VDC
Voltage - Load :
42 V ~ 600 V