RGS1A60A30KGU
제조업체 부품 번호:
RGS1A60A30KGU
설명의 일부:
SSR RELAY SPST-NO 30A 42-600V
재고 상태:
4
Load Current :
30 A
Mounting Type :
Chassis Mount
Package / Case :
SSR with Integrated Heat Sink
Product Status :
Active
Voltage - Input :
20 ~ 275VAC, 24 ~ 190VDC
Voltage - Load :
42 V ~ 600 V