G3VM-351DY1(TR05)
제조업체 부품 번호:
G3VM-351DY1(TR05)
제조업체/브랜드:
Omron Electronic Components
설명의 일부:
SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-350V
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Omron Electronic Components
제품 카테고리 :
솔리드 스테이트 릴레이
Circuit :
SPST-NO (1 Form A)
Load Current :
100 mA
Mounting Type :
Surface Mount
On-State Resistance (Max) :
50 Ohms
Output Type :
AC, DC
Package / Case :
4-SMD (0.300", 7.62mm)
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
4-SMD
Termination Style :
Gull Wing
Voltage - Input :
1.27VDC
Voltage - Load :
0 V ~ 350 V