RV8S-S-D48-A120
제조업체 부품 번호:
RV8S-S-D48-A120
제조업체/브랜드:
IDEC
설명의 일부:
SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-48V
재고 상태:
5
제조사 :
IDEC
제품 카테고리 :
솔리드 스테이트 릴레이
Circuit :
SPST-NO (1 Form A)
Load Current :
100 mA
Mounting Type :
DIN Rail
On-State Resistance (Max) :
Output Type :
DC
Package / Case :
Module
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
Termination Style :
Spring Terminal
Voltage - Input :
96 ~ 132VAC
Voltage - Load :
0 V ~ 48 V