G3VM-601FR(TR05)
- 제조업체 부품 번호:
- G3VM-601FR(TR05)
- 제조업체/브랜드:
- Omron Electronic Components
- 설명의 일부:
- SSR RELAY SPST-NO 600MA 0-600V
- 제조사 :
- Omron Electronic Components
- 제품 카테고리 :
- 솔리드 스테이트 릴레이
- Circuit :
- SPST-NO (1 Form A)
- Load Current :
- 600 mA
- Mounting Type :
- Surface Mount
- On-State Resistance (Max) :
- 2 Ohms
- Output Type :
- AC, DC
- Package / Case :
- 8-SMD (0.300", 7.62mm)
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- 8-SMD
- Termination Style :
- Gull Wing
- Voltage - Input :
- 1.64VDC
- Voltage - Load :
- 0 V ~ 600 V