G7SA4A2BDC24BYOMZ
제조업체 부품 번호:
G7SA4A2BDC24BYOMZ
제조업체/브랜드:
Omron Automation
설명의 일부:
RELAY SAFETY 6PST 6A 24V
재고 상태:
225
제조사 :
Omron Automation
제품 카테고리 :
안전 릴레이
Coil Voltage :
24VDC
Contact Form :
6PST-4NO/2NC (4 Form A, 2 Form B)
Contact Material :
Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Rating (Current) :
6 A
Features :
Sealed - Flux Protection
Mounting Type :
Socketable, Through Hole
Must Operate Voltage :
18 VDC
Must Release Voltage :
2.4 VDC
Operate Time :
20 ms
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Product Status :
Active
Release Time :
20 ms
Switching Voltage :
250VAC, 125VDC - Max