DBR72405U
제조업체 부품 번호:
DBR72405U
제조업체/브랜드:
Sensata Technologies – Cynergy3
설명의 일부:
RELAY REED N/C 5KV 24V
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
제품 카테고리 :
리드 릴레이
Coil Current :
25.9 mA
Coil Type :
Non Latching
Coil Voltage :
24VDC
Contact Form :
SPST-NC (1 Form B)
Contact Material :
Rhodium (Rh)
Contact Rating (Current) :
3 A
Features :
Mounting Type :
Through Hole
Must Operate Voltage :
20 VDC
Must Release Voltage :
4 VDC
Operate Time :
2 ms
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Product Status :
Active
Release Time :
3 ms
Seal Rating :
Switching Voltage :
1000VAC, 1000VDC - Max