HE721A2400
제조업체 부품 번호:
HE721A2400
제조업체/브랜드:
Littelfuse
설명의 일부:
RELAY REED SPST 500MA 24V
재고 상태:
4,705
제조사 :
Littelfuse
제품 카테고리 :
리드 릴레이
Coil Current :
11.1 mA
Coil Type :
Non Latching
Coil Voltage :
24VDC
Contact Form :
SPST-NO (1 Form A)
Contact Material :
Contact Rating (Current) :
500 mA
Features :
Mounting Type :
Through Hole
Must Operate Voltage :
16 VDC
Must Release Voltage :
2 VDC
Operate Time :
1 ms
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Product Status :
Active
Release Time :
1 ms
Seal Rating :
Switching Voltage :
200VDC - Max