HE3351A1200
제조업체 부품 번호:
HE3351A1200
제조업체/브랜드:
Littelfuse
설명의 일부:
RELAY REED SPST 1A 12V
재고 상태:
10,402
제조사 :
Littelfuse
제품 카테고리 :
리드 릴레이
Coil Current :
24 mA
Coil Type :
Non Latching
Coil Voltage :
12VDC
Contact Form :
SPST-NO (1 Form A)
Contact Material :
Contact Rating (Current) :
1 A
Features :
Mounting Type :
Through Hole
Must Operate Voltage :
9 VDC
Must Release Voltage :
1 VDC
Operate Time :
1 ms
Operating Temperature :
-20°C ~ 85°C
Product Status :
Active
Release Time :
1 ms
Seal Rating :
Switching Voltage :
300VDC - Max