BR246-320G3-28V
제조업체 부품 번호:
BR246-320G3-28V
제조업체/브랜드:
Microsemi
설명의 일부:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 28V
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Microsemi
제품 카테고리 :
전력 계전기, 2A 이상
Coil Current :
87.5 mA
Coil Insulation :
Coil Type :
Non Latching
Coil Voltage :
28VDC
Contact Form :
DPDT (2 Form C)
Contact Material :
Contact Rating (Current) :
10 A
Features :
Mounting Type :
Chassis Mount
Must Operate Voltage :
18 VDC
Must Release Voltage :
5.1 VDC
Operate Time :
15 ms
Operating Temperature :
-70°C ~ 125°C
Product Status :
Active
Relay Type :
General Purpose
Release Time :
15 ms
Seal Rating :
Switching Voltage :
208VAC, 28VDC - Max