BR250AC-B2-115V
제조업체 부품 번호:
BR250AC-B2-115V
설명의 일부:
RELAY GEN PURPOSE SPDT 25A 115V
제품 카테고리 :
전력 계전기, 2A 이상
Coil Current :
40 mA
Coil Insulation :
Coil Type :
Non Latching
Coil Voltage :
115VAC
Contact Form :
SPDT (1 Form C)
Contact Material :
Contact Rating (Current) :
25 A
Features :
Mounting Type :
Chassis Mount
Must Operate Voltage :
90 VAC
Must Release Voltage :
5 VAC
Operate Time :
50 ms
Operating Temperature :
-70°C ~ 125°C
Release Time :
50 ms
Seal Rating :
Switching Voltage :
208VAC, 28VDC - Max