BR247D-600A3-28V
제조업체 부품 번호:
BR247D-600A3-28V
설명의 일부:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 28V
제품 카테고리 :
전력 계전기, 2A 이상
Coil Current :
46.7 mA
Coil Voltage :
28VDC
Contact Rating (Current) :
10 A
Features :
Mounting Type :
Chassis Mount
Must Operate Voltage :
18 VDC
Operating Temperature :
-70°C ~ 125°C
Switching Voltage :
208VAC, 28VDC - Max