SK12D07VG2.5NSLT
제조업체 부품 번호:
SK12D07VG2.5NSLT
제조업체/브랜드:
C&K, now part of Littelfuse
설명의 일부:
SWITCH SLIDE
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
C&K, now part of Littelfuse
제품 카테고리 :
슬라이드 스위치
Actuator Length :
2.50mm
Actuator Type :
Standard
Circuit :
SPDT
Contact Finish :
Silver
Contact Material :
Contact Timing :
Non-Shorting (BBM)
Current Rating (Amps) :
300mA (DC)
Features :
Mounting Type :
Through Hole, Right Angle
Operating Temperature :
-30°C ~ 80°C
Product Status :
Active
Switch Function :
On-On
Termination Style :
PC Pin
Voltage Rating - AC :
Voltage Rating - DC :
30 V