CL-SB-22B-12T
제조업체 부품 번호:
CL-SB-22B-12T
설명의 일부:
SWITCH SLIDE DPDT 200MA 12V
재고 상태:
1,410
Actuator Length :
2.00mm
Circuit :
DPDT
Contact Finish :
Gold
Current Rating (Amps) :
200mA (DC)
Features :
Mounting Type :
Surface Mount, Right Angle
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Voltage Rating - DC :
12 V