730-1TB-220VAC
제조업체 부품 번호:
730-1TB-220VAC
제조업체/브랜드:
Kacon
설명의 일부:
RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 220V
재고 상태:
10
제조사 :
Kacon
제품 카테고리 :
전력 계전기, 2A 이상
Coil Current :
11.8 mA
Coil Insulation :
Coil Type :
Coil Voltage :
220VAC
Contact Form :
SPST-NO (1 Form A)
Contact Material :
Silver Alloy
Contact Rating (Current) :
30 A
Features :
Test Button
Mounting Type :
Panel Mount
Must Operate Voltage :
Must Release Voltage :
Operate Time :
30 ms
Operating Temperature :
-10°C ~ 60°C
Product Status :
Active
Relay Type :
General Purpose
Release Time :
30 ms
Seal Rating :
Switching Voltage :
277VAC, 30VDC - Max