HR723-1C-110VAC
제조업체 부품 번호:
HR723-1C-110VAC
제조업체/브랜드:
Kacon
설명의 일부:
RELAY GEN PURPOSE SPDT 30A 110V
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Kacon
제품 카테고리 :
전력 계전기, 2A 이상
Coil Current :
87.3 mA
Coil Insulation :
Coil Type :
Coil Voltage :
110VAC
Contact Form :
SPDT (1 Form C)
Contact Material :
Silver Alloy
Contact Rating (Current) :
30 A
Features :
Mounting Type :
DIN Rail
Must Operate Voltage :
Must Release Voltage :
Operate Time :
30 ms
Operating Temperature :
-55°C ~ 80°C
Product Status :
Active
Relay Type :
General Purpose
Release Time :
30 ms
Seal Rating :
Switching Voltage :
250VAC, 110VDC - Max