HR705-2PLD-110VDC
제조업체 부품 번호:
HR705-2PLD-110VDC
설명의 일부:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 110V
재고 상태:
재고 없음
제품 카테고리 :
전력 계전기, 2A 이상
Coil Current :
8.2 mA
Coil Voltage :
110VDC
Contact Form :
DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current) :
5 A
Features :
Diode, Lighted Indicator
Operating Temperature :
-40°C ~ 55°C
Switching Voltage :
250VAC, 125VDC - Max