OSA-SS-212DM3000
- 제조업체 부품 번호:
- OSA-SS-212DM3000
- 제조업체/브랜드:
- TE Connectivity
- 설명의 일부:
- OSA-SS-212DM3 000
- 재고 상태:
- 63
- 제조사 :
- TE Connectivity
- 제품 카테고리 :
- 전력 계전기, 2A 이상
- Coil Current :
- 45 mA
- Coil Insulation :
- Coil Type :
- Non Latching
- Coil Voltage :
- 12VDC
- Contact Form :
- DPST-NO (2 Form A)
- Contact Material :
- Silver Alloy
- Contact Rating (Current) :
- 3 A
- Features :
- Mounting Type :
- Through Hole
- Must Operate Voltage :
- 9 VDC
- Must Release Voltage :
- 0.6 VDC
- Operate Time :
- 20 ms
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 60°C
- Product Status :
- Active
- Relay Type :
- General Purpose
- Release Time :
- 10 ms
- Seal Rating :
- Sealed - Flux Protection
- Switching Voltage :
- 240VAC, 30VDC - Max