R02-11A10-24
제조업체 부품 번호:
R02-11A10-24
제조업체/브랜드:
NTE Electronics, Inc.
설명의 일부:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
재고 상태:
397
제조사 :
NTE Electronics, Inc.
제품 카테고리 :
전력 계전기, 2A 이상
Coil Current :
Coil Insulation :
Coil Type :
Coil Voltage :
24VAC
Contact Form :
DPDT (2 Form C)
Contact Material :
Contact Rating (Current) :
10 A
Features :
Mounting Type :
Must Operate Voltage :
Must Release Voltage :
Operate Time :
25 ms
Operating Temperature :
-10°C ~ 50°C
Product Status :
Active
Relay Type :
General Purpose
Release Time :
20 ms
Seal Rating :
Switching Voltage :
Termination Style :
Plug In, 8 Pin (Octal)