R47-1D15-12P
제조업체 부품 번호:
R47-1D15-12P
제조업체/브랜드:
NTE Electronics, Inc.
설명의 일부:
RELAY GEN PURPOSE SPST 15A 12V
재고 상태:
1
제조사 :
NTE Electronics, Inc.
제품 카테고리 :
전력 계전기, 2A 이상
Coil Current :
Coil Insulation :
Coil Type :
Coil Voltage :
12VDC
Contact Form :
SPST-NO (1 Form A)
Contact Material :
Contact Rating (Current) :
15 A
Features :
Mounting Type :
Must Operate Voltage :
Must Release Voltage :
Operate Time :
Operating Temperature :
-10°C ~ 55°C