R16-11D3-24P
제조업체 부품 번호:
R16-11D3-24P
제조업체/브랜드:
NTE Electronics, Inc.
설명의 일부:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 24V
재고 상태:
19
제조사 :
NTE Electronics, Inc.
제품 카테고리 :
전력 계전기, 2A 이상
Coil Current :
Coil Insulation :
Coil Type :
Coil Voltage :
24VDC
Contact Form :
DPDT (2 Form C)
Contact Material :
Contact Rating (Current) :
3 A
Features :
Mounting Type :
Must Operate Voltage :
Must Release Voltage :
Operate Time :
12 ms
Operating Temperature :
-55°C ~ 70°C