RR1BA-UDC24V
제조업체 부품 번호:
RR1BA-UDC24V
설명의 일부:
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
재고 상태:
9
제품 카테고리 :
전력 계전기, 2A 이상
Coil Current :
60 mA
Coil Voltage :
24VDC
Contact Rating (Current) :
10 A
Must Operate Voltage :
19.2 VDC
Must Release Voltage :
2.4 VDC
Operating Temperature :
-25°C ~ 40°C
Switching Voltage :
240VAC, 30VDC - Max
Termination Style :
Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm)