RR1BA-ULAC24V
제조업체 부품 번호:
RR1BA-ULAC24V
설명의 일부:
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
재고 상태:
3
제품 카테고리 :
전력 계전기, 2A 이상
Coil Current :
105 mA
Coil Voltage :
24VAC
Contact Rating (Current) :
10 A
Features :
Lighted Indicator
Must Operate Voltage :
19.2 VAC
Must Release Voltage :
7.2 VAC
Operating Temperature :
-25°C ~ 40°C
Switching Voltage :
240VAC, 30VDC - Max
Termination Style :
Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm)