HR723-2C-220VAC
제조업체 부품 번호:
HR723-2C-220VAC
설명의 일부:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 30A 220V
재고 상태:
9
제품 카테고리 :
전력 계전기, 2A 이상
Coil Current :
43.6 mA
Coil Voltage :
220VAC
Contact Form :
DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current) :
30 A
Operating Temperature :
-55°C ~ 80°C
Switching Voltage :
250VAC, 110VDC - Max