HR723-2A-110VAC
제조업체 부품 번호:
HR723-2A-110VAC
설명의 일부:
RELAY GEN PURPOSE DPST 30A 110V
재고 상태:
10
제품 카테고리 :
전력 계전기, 2A 이상
Coil Current :
87.3 mA
Coil Voltage :
110VAC
Contact Form :
DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current) :
30 A
Operating Temperature :
-55°C ~ 80°C
Switching Voltage :
250VAC, 110VDC - Max