ARS10A24Z
제조업체 부품 번호:
ARS10A24Z
제조업체/브랜드:
Panasonic
설명의 일부:
RELAY RF SPDT 500MA 24V
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Panasonic
제품 카테고리 :
고주파(RF) 계전기
Coil Current :
8.3 mA
Coil Type :
Non Latching
Coil Voltage :
24VDC
Contact Form :
SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current) :
500 mA
Features :
Mounting Type :
Surface Mount
Must Operate Voltage :
18 VDC
Must Release Voltage :
2.4 VDC
Operate Time :
10 ms
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Product Status :
Active
Release Time :
6 ms
Switching Voltage :
30VDC - Max