ARS30Y03X
제조업체 부품 번호:
ARS30Y03X
설명의 일부:
RELAY RF SPDT 500MA 3V
Coil Current :
66.7 mA
Coil Voltage :
3VDC
Contact Rating (Current) :
500 mA
Must Operate Voltage :
2.25 VDC
Must Release Voltage :
0.3 VDC
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Switching Voltage :
30VDC - Max