ARS31A24Z
제조업체 부품 번호:
ARS31A24Z
설명의 일부:
RELAY RF SPDT 500MA 24V
Coil Current :
8.3 mA
Coil Type :
Latching, Single Coil
Coil Voltage :
24VDC
Contact Rating (Current) :
500 mA
Must Operate Voltage :
18 VDC
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Switching Voltage :
30VDC - Max