RGC3A60D65GGEDFM
제조업체 부품 번호:
RGC3A60D65GGEDFM
제조업체/브랜드:
Carlo Gavazzi
설명의 일부:
3P -SSC-DC IN-ZC 600V 3X65A 1200
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Carlo Gavazzi
제품 카테고리 :
접촉기(솔리드 스테이트)
Circuit :
3PST-NO (3 Form A)
Load Current :
65 A
Mounting Type :
Chassis Mount, DIN Rail
Output Type :
AC, Zero Cross
Package / Case :
SSR with Integrated Heat Sink
Product Status :
Active
Termination Style :
Screw Terminal
Voltage - Input :
5 ~ 32VDC
Voltage - Load :
90 ~ 660V